Aktualności

Zastosowanie bramy harmonijkowej

17.08.2017
Zastosowanie bramy harmonijkowej
 

Zastosowanie bramy harmonijkowej

Oferowane przez naszą firmę bramy harmonijkowe znajdują zastosowanie  przede wszystkim w miejscach, w których nie można zbytnio obciążać stropu lub obiekty charakteryzują się niskim nadprożem. 
 
Rozwiązanie jakim są bramy harmonijkowe jest najczęściej stosowane w pomieszczeniach gospodarczych, garażach, magazynach czy halach produkcyjnych. Brama harmonijkowa jest produktem funkcjonalnym i wytrzymałym, dzięki czemu cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Ich zastosowanie doskonale sprawdza się w sytuacji, gdy właścicielom zależy na eleganckim i reprezentacyjnym wyglądzie magazynu czy hali. Szerokość bramy jest indywidualnie dopasowywana do każdego zamówienia, tak by brama idealnie pasowała do konkretnego obiektu. Oferowane przez nas bramy harmonijkowe mogą być otwierane do zewnątrz i do wewnątrz – w zależności od obiektu, w jakim są montowane.
 
Brama harmonijkowa Entros
 
Każdy zlecony nam projekt realizujemy z najwyższą starannością – dzięki temu nasze bramy funkcjonują bezpiecznie przez wiele lat. Odpowiednia konserwacja i serwis sprawiają, że każda z nich działa niezawodnie. Nasi pracownicy to ludzie z dużym doświadczeniem i wiedzą pozwalającą im z powodzeniem realizować każdy projekt.
 
Bramy harmonijkowe zbudowane są z profili pionowych stalowych. Każdy z nich jest wykonany z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 0,6 mm i wypełniony jest pianką poliuretanową. Grubość paneli wynosi 50 milimetrów. Ich cechą charakterystyczną jest bardzo dobra izolacja akustyczna i cieplna. Górna belka bramy jest pokrywana dachem z blachy w kolorze bramy. Skrzydła uszczelniane są profilami gumowymi. 
 
Każda brama harmonijkowa jest zbudowana z wielu paneli, powieszona na rolkach oraz ustawiona w szynie. W zależności do zamówienia i indywidualnych wymagań projektu oraz Klienta segmenty bramy mogą się przesuwać w jedną stronę, dzielić się na połowy,  a także przesuwać się w obydwie strony lub przesuwać się wzdłuż ścian bocznych z obydwu stron obiektu. 
 
Bramy harmonijkowe Entros
 
Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką jest brama harmonijkowa zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na pytania związane z wyborem czy cechami szczegółowymi naszych bram. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami i usługami:

Pozostałe wiadomości:

Bramy przesuwne zastosowanie
21.08.2017
Bramy przesuwne mają szerokie zastosowanie i sprawdzą się zarówno w obiektach przemysłowych, jak i gospodarczych. Często wykorzystywane są również jako ramy hangarowe.
Montaż bramy szybkobieżnej
16.08.2017
Profesjonalny montaż bramy szybkobieżnej. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszej ofercie. Zapewniamy sprzedaż, montaż, serwis i konserwację bram przemysłowych.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl