Aktualności

Zalety bramy szybkobieżnej

28.07.2017
Brama szybkobieżna zalety

Brama szybkobieżna zalety

Bramy szybkobieżne to doskonałe rozwiązanie w obiektach przemysłowych, magazynach, sklepach czy obiektach gospodarczych. Stanowią bardzo dobre zabezpieczenie przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych. Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom dwa rodzaje bram szybkobieżnych (zewnętrze oraz wewnętrzne). Każdy z nich oferuje kilka różnych modeli, dzięki czemu z powodzeniem każdy z naszych Klientów znajduje dokładnie to, czego szuka. 
 
Do głównych zalet bram szybkobieżnych należy przede wszystkim niska przenikalność cieplna oraz wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Dzięki temu wnętrze obiektu jest bardzo dobrze zabezpieczone zarówno przed dostaniem się do wnętrza osób niepożądanych, jak i negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. 
 
Poszczególne modele bram szybkobieżnych charakteryzują się dodatkowymi cechami. Usztywniony płaszcz w modelu S-PR zwiększa wytrzymałość kurtyny, dzięki czemu brama staje się jeszcze lepszym zabezpieczeniem. Z kolei bramy szybkobieżne rolowane wykonane z profili stalowych lub aluminiowych cechują się niską przenikalnością. Model Pack może zostać wykonany w wyjątkowo dużych rozmiarach, dochodzących nawet do 20m x 10m. 
 
Bramy szybkobieżne wewnętrzne zbudowane są z lekkiego płaszcza, dzięki czemu charakteryzują się dużą szybkością zamykania i otwierania. Model S-ST charakteryzuje się cechuje się dużą prędkością otwierania i zamykania oraz cichą pracą. 
 

Bramy szybkobieżne specjalne

W ofercie posiadamy także profesjonalne bramy szybkobieżne o specjalistycznych parametrach. Model DeltaSpeed CB charakteryzuje się dużą szczelnością – znajduje zastosowanie głównie w miejscach o kontrolowanym ciśnieniu powietrza. DeltaSpeed FOOD INOX oraz DeltaSpeed FOOD PE, dzięki odpowiedniej budowie znajdują zastosowanie w miejscach produkcji żywności. Istnieje także możliwość zamówienia bramy wykonanej ze stali nierdzewnej.  Modele DeltaSpeed FRIGO 1 oraz DeltaSpeed FRIGO 2 zostały zaprojektowane dla chłodni lub mroźni oraz wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie niskiej i kontrolowanej temperatury. Do obiektów o nietypowych rozmiarach oferujemy bramy o maksymalnych wymiarach dochodzących do 35x20 m.
 
Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są bramy szybkobieżne lub ich montaż zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i w razie wątpliwości podpowiemy jaki model będzie dla konkretnego obiektu najlepszy. 

Pozostałe wiadomości:

Ceny bramy przemysłowej
31.07.2017
Planując budowę czy remont magazynu, hali produkcyjnej warto zastanowić się przede wszystkim nad kwestią jaką są bramy przemysłowe. Dowiedz się ile kosztują poszczególne bramy - skontaktuj się z nami.
Wyposażenie dokowe Entros
25.07.2017
Profesjonalne wyposażenie dokowe to szereg elementów, które obejmują: domki przeładunkowe, uszczelnienia dokowe, platformy przeładunkowe, bramy dokowe, naprowadzacze i odboje gumowe.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl