Aktualności

Wyposażenie dokowe Entros

25.07.2017
Wyposażenie dokowe Entros

Wyposażenie dokowe Entros

Wyposażenie dokowe oferowane przez naszą firmę to nowoczesne i profesjonalne elementy, które wykorzystywane są w sklepach, magazynach, fabrykach czy halach produkcyjnych. Doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie często odbywa się załadunek oraz rozładunek towarów. 
 
Profesjonalny zestaw przeładunkowy znacznie ułatwia pracę, a także zapewnia bezpieczeństwo transportowanym towarom oraz pracownikom. Każdy z elementów wyposażenia dokowego spełnia inną rolę, a razem tworzą niezawodny system, który zabezpiecza towary, elewację budynku czy samochód dostawczy. Dzięki temu cała praca przebiega sprawnie i szybko. 
 

Systemy przeładunkowe 

  • domki przeładunkowe – polecane są do montażu przede wszystkim w magazynach i halach. Stanowią doskonałe rozwiązanie izolacyjne, a także poprawiają warunki pracy i zmniejszają zużycie energii cieplnej. Znajdują zastosowanie głównie w miejscach, gdzie przeładunek towarów odbywa się poza budynkiem. 
  • uszczelnienia dokowe – to profesjonalne elementy, które stanowią bardzo dobrą ochronę przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Są one doskonałą ochroną zarówno dla pracowników, jak i dla towarów. Zapewniają ochronę przed deszczem, śniegiem, niskimi temperaturami, a także kurzem. Dodatkowo uszczelnienia dokowe minimalizują straty energii cieplnej, co pozytywnie wpływa na pracę. 
  • platforma przeładunkowa – to rodzaj pomostu zapewniający szybki i bezpieczny transport pomiędzy samochodem dostawczym a dokiem. Dzięki niej zespół pracuje efektywnie. Oferowane przez nas platformy przeładunkowe są dostosowywane do potrzeb każdego obiektu.
  • brama dokowa – to jedno z podstawowego wyposażenia hali czy magazynu. Jest to specjalny rodzaj bramy, który znajduje zastosowanie głównie w magazynach, sklepach czy halach produkcyjnych. Obecnie oferowane przez nas bramy dokowe posiadają jeden rozmiar: 3000 x 3000 mm. Rozmiar ten jest standardowo dopasowywany to tirów. Każdy wózek jest dopasowywany również do tej wielkości. 
  • naprowadzacze – są systemami precyzyjnego naprowadzania pojazdu w czasie dokowania. To gięte, stalowe rury pomagające w prawidłowym zaparkowaniu auta na podjeździe.
  • odboje gumowe – mają za zadanie pochłaniać energię dokującego pojazdu, tak by skutecznie chronić rampę oraz bramę przed uszkodzeniem. 
 
Zainteresowanych ofertą jaką jest wyposażenie dokowe Entros, zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami i ofertami:
 

Pozostałe wiadomości:

Zalety bramy szybkobieżnej
28.07.2017
Brama szybkobieżna może zostać z powodzeniem zastosowana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu. Szeroki wybór różnych modeli sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Konserwacje doków
12.07.2017
Doki przeładunkowe to profesjonalnych urządzeń, które stanowią podstawowe wyposażenie każdego magazynu, sklepu czy hali przemysłowej. Znacznie zwiększają efektywność załadunku i rozładunku towarów.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl