Aktualności

Systemy przeładunkowe Poznań

21.06.2017
Systemy przeładunkowe Poznań

Systemy przeładunkowe Poznań 

 
Systemy przeładunkowe oferowane przez naszą firmę to kompletne rozwiązanie logistyczne w zakresie załadunku i rozładunku towarów. Znacznie przyspieszają czas pracy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo zarówno towarom, jak i pracownikom. Do produkcji poszczególnych elementów wykorzystywane są materiały o bardzo wysokiej jakości, dzięki czemu systemy przeładunkowe Entros służą klientom przez wiele lat. 
 
Siedziba naszej firmy znajduje się w Rzeszowie, jednak sprzedaż i montaż systemów przeładunkowych oferujemy również w Poznaniu. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.
 
Obecnie nasza oferta systemów przeładunkowych obejmuje:
  • rampy przeładunkowe – są wykorzystywane w dokach, jako systemy umożliwiające szybki i efektywny załadunek oraz rozładunek towarów. Stanowią zewnętrzną część profesjonalne doku przeładunkowego. Najczęściej znajdują zastosowanie w magazynach, halach czy obiektach przemysłowych. Wykonywane są z wysokiej jakości stali, dodatkowo całość jest lakierowana farbami antykorozyjnymi. Rampy przeładunkowe są dostępne od ręki w wersji standardowej. 
  • uszczelnienia bramowe – to rozwiązanie które jest wykorzystywane przy dokach przeładunkowych. Ich zadaniem jest oddzielać przestrzeń ładunkową. Tworzone są z materiału PCV, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja uszczelnień bramowych wykonywana jest z lekkich profili stalowych, a ich wysokość regulowana jest pod wpływem nacisku. Zadaniem uszczelnień bramowych jest chronienie uszczelnienia w razie niedokładnie zaparkowanego samochodu. Dostępne w standardowym czarnym kolorze.
  • naprowadzacze – systemy precyzyjnego ustawiania pojazdu podczas dokowania. Są to gięte stalowe rury, które mają na celu naprowadzenie kół pojazdu, tak aby został prawidłowo zaparkowany w doku przeładunkowym. Odbojnice naprowadzaczy są wygięte tak, by optymalnie naprowadzić samochód. Montowane są do podłoża za pomocą specjalnych śrub. Oferujemy naprowadzacze proste oraz łamane.
  • odboje gumowe – ich zadaniem jest pochłanianie energii dokującego pojazdu. Chronią rampę i bramę przed uszkodzeniem. Dzięki swojej budowie pochłaniają całą energię powstałą podczas dokowania pojazdu. Chronią elewację budynku, rampę oraz bramę przed uszkodzeniem.
  • domki przeładunkowe -  są to całe systemy przeładunkowe, które instalowane są przed budynkiem pod różnymi kątami. Stosowane są wszędzie tam, gdzie konieczne jest zaoszczędzenie miejsca w obiekcie lub gdy plac przed obiektem jest zbyt mały by samochody mogły tam swobodnie parkować.
 
Wszystkie osoby, które są zainteresowane ofertą jaką są systemy przeładunkowe w Poznaniu zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą jaką jest wyposażenie dokowe Entroskonserwacja doków.

Pozostałe wiadomości:

Napęd do bram rolowanych
23.06.2017
Bramy rolowane stanowią doskonałe rozwiązanie i zabezpieczenie w obiektach przemysłowych i gospodarczych. Obecnie oferujemy także napęd do bram rolowanych.
Zalety doków przeładunkowych
20.06.2017
Profesjonalne doki przeładunkowe zapewniają bezpieczny, a także szybki i efektywny załadunek oraz rozładunek towarów. Dowiedz się więcej o rampach przeładunkowych, odbojach i naprowadzaczach.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl