Aktualności

Napęd do bram rolowanych

23.06.2017
Napęd do bram rolowanych
 

Napęd do bram rolowanych

 
Profesjonalne bramy przemysłowe stanowią doskonałe zabezpieczenie magazynów, sklepów czy fabryk i innych obiektów przemysłowych. Jeżeli więc szukasz dobrego zabezpieczenia wnętrza przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych czy dostaniem się do wnętrza osób niepożądanych, to nasza oferta została stworzona także z myślą o tobie. 
 
Oferowane przez nas bramy przemysłowe rolowane wyposażone są w napęd elektryczny, który jest sterowany za pomocą specjalnej kasety sterującej w wersji TOTMAN lub automat. Dzięki temu każdy zainteresowany może bez żadnego problemu wybrać dokładnie takie rozwiązanie, jakie mu odpowiada. Oferowane przez nas napędy do bram przemysłowych posiadają korbę do otwierania  awaryjnego oraz chwytaki elektromagnetyczne, które mają za zadanie uniemożliwić mimowolne opadnięcie kurtyny bramy. 
 
Napęd w wersji TOTMAN jest wykorzystywany w bramach rolowanych. Bramy rolowane wykonywane są z wąskich paneli stalowych lub aluminiowych, które nawijane są na rurę nawojową. Najczęściej znajdują zastosowanie w magazynach, budynkach gospodarczych, przemysłowych oraz obiektach w których nie ma miejsca na montaż standardowej bramy segmentowej. Brama rolowana ma możliwość uzyskania pełnego światła wjazdu, co ukazuje wiele możliwości. 
 
Kurtyna bramy rolowanej wykonywana jest z profili aluminiowych/stalowych, które wypełnione są pianką poliuretanową. Następnie malowane są lakierem odpornym na ścieranie. Poszczególne profile połączone są ze sobą zamkami, a w profilu dolnym montuje się uszczelkę przylegającą do podłoża. W prowadnicach pionowych montowane są uszczelnienia szczotkowe. Standardowa brama rolowana składa się w całości z paneli stalowych lub aluminiowych. Na życzenie klienta istnieje możliwość zamiany paneli na aluminiowe lub stalowe wentylowane czy stalowe przeszklone. Należy jednak pamiętać, że paneli wentylowanych oraz przeszklonych nie można ocieplić. Brak możliwości zamiany pierwszych 6 paneli od górnego oraz dolnego panelu. 
 
Wszystkich zainteresowanych produktem jakim są bramy rolowane lub napęd do bram zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie państwa pytania. Zachęcamy również do zapoznania się z naszyi poszczególnymi produktami czy zaletami systemów przeładunkowych i bram.
 

Pozostałe wiadomości:

Zastosowanie bramy szybkobieżnej
18.07.2017
Bramy szybkobieżne to rozwiązanie, które znajduje zastosowanie w różnych obiektach przemysłowych. Szeroki wybór modeli sprawia, że każdy może wybrać dokładnie taki model, jaki będzie go interesował.
Systemy przeładunkowe Poznań
21.06.2017
Systemy przeładunkowe to kompletne rozwiązanie logistyczne w zakresie załadunku i rozładunku towarów. Przyspieszają czas pracy i zapewniają bezpieczeństwo pracownikom i towarom.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl