Aktualności

Montaż bramy szybkobieżnej

16.08.2017
Montaż bramy szybkobieżnej
 

Montaż bramy szybkobieżnej

Planujesz remont lub budowę obiektu przemysłowego? Szukasz dobrego zabezpieczenia i bramy przemysłowej, która spełni wszystkie Twoje wymagania? Skontaktuj się z nami – produkcją, montażem oraz serwisem zajmujemy się już od wielu lat. Zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie, dzięki któremu możemy realizować projekty zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw. 
 
Bramy szybkobieżne jakie oferuje nasza firma dostępne są w dwóch wersjach: wewnętrzne i zewnętrzne. Dzięki temu każdy zainteresowany może wybrać dokładnie taki model, jaki mu odpowiada. 
 
Oferowane przez nas bramy szybkobieżne zewnętrzne zostały zaprojektowane z myślą o ochronie wnętrza budynku przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych czy dostaniem się do wnętrza osób niepożądanych. Bramy szybkobieżne wewnętrzne charakteryzują się również niską przenikalnością cieplną. W zależności od modelu, bramy mogą być przystosowane do pracy w niskich temperaturach, charakteryzować się wysokiej klasy odpornością na wiatr, czy sztywnym płaszczem wykonanym z profili stalowych lub aluminiowych lub dużymi rozmiarami. 
 
Montaż bramy szybkobieżnej Entros
 
Z kolei bramy szybkobieżne wewnętrzne zbudowane są z lekkiego płaszcza, który doskonale sprawdza się wewnątrz obiektów. Cechą charakterystyczną tego typu bramy jest duża prędkość otwierania i zamykania. Modele bram szybkobieżnych wewnętrznych są przystosowane do ekstremalnie częstej pracy, mogą one także funkcjonować w bardzo niskich temperaturach. W naszej ofercie znajdują się również bramy szybkobieżne specjalne. W zależności od modelu bramy specjalne charakteryzują się specjalistycznymi właściwościami i mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o kontrolowanych warunkach środowiskowych. Najczęściej są to chłodnie, kompostownie, pomieszczenia wymagające utrzymania kontrolowanej temperatury czy obiekty w których produkowana jest żywność. 
 
Naszym Klientom zapewniamy profesjonalny i fachowy montaż bramy szybkobieżnej, a także serwis i konserwację. Dzięki temu każdy ma gwarancję, że brama będzie funkcjonować bezpiecznie  przez wiele lat. Zachęcamy również do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami: 
 

Pozostałe wiadomości:

Zastosowanie bramy harmonijkowej
17.08.2017
Bramy harmonijkowe najczęściej są wykorzystywane w halach, obiektach przemysłowych lub gospodarczych. Są idealnym rozwiązaniem, gdy brama ma mieć elegancki i reprezentacyjny wygląd.
Brama rolowana - zastosowanie
08.08.2017
Dowiedz się gdzie najczęściej znajdują zastosowanie nowoczesne i profesjonalne bramy rolowane. Nasza firma oferuje sprzedaż, montaż, a także serwis i konserwację bram rolowanych. Dowiedz się więcej o naszej ofercie.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl