Aktualności

Bramy szybkobieżne specjalne

21.09.2017
Bramy szybkobieżne specjalne

Bramy szybkobieżne specjalne

 
Bramy szybkobieżne specjalne to bramy o specjalistycznych parametrach. Dostosowywane są do pomieszczeń o kontrolowanych warunkach środowiskowych. Dlatego też bramy te znajdują zastosowanie w chłodniach, mroźniach, kompostowniach, miejscach o kontrolowanym ciśnieniu powietrza i obiektach w których produkowana jest żywność. 
 
Obecnie możemy zaoferować naszym Klientom następujące modele bram szybkobieżnych specjalnych:
 
Bramy szybkobieżne specjalne Entros Delta Speed CB – to brama szybkobieżna rolowana z mechanizmem automatycznego wprowadzania wypchniętego płaszcza bramy. Napędzana jest napędem trójfazowym z przewrotnicą częstotliwości kontrolująca prędkość zamykania i otwierania. Prędkość i pozycja bramy kontrolowane są przez enkoder. Rama bramy może być wykonana ze stali nierdzewnej AISI 304 lub AISI 316. Wykorzystywana jest tam, gdzie wymagana jest wyjątkowa szczelność bramy dla utrzymania nadciśnienia technologicznego, np. w przemyśle chemiczny, farmaceutycznym lub elektronicznym.
Entros. Bramy szybkobieżne specjalne
 
DeltaSpeed FOOD INOX oraz DeltaSpeed FOOD PE – nowoczesna brama szybkobieżna rolowana z mechanizmem automatycznego wprowadzania wypchniętego płaszcza. Brama wyposażona jest w napęd trójfazowy z przewrotnicą częstotliwości. W przypadku braku zasilania może być otwierana ręcznie. Model ten przeznaczony jest do pomieszczeń związanych z przechowywaniem i produkcją żywności, gdzie wymagana jest wyjątkowa czystość pomieszczeń. Wykonanie bramy i płaszcza zapewnia szczególną szczelność elementów, które są wrażliwe. Pozwala to także na mycie bramy środkami niezbędnymi do utrzymania czystości.
Bramy szybkobieżne
 
DeltaSpeed FRIGO 1 oraz DeltaSpeed FRIGO 2 – nowoczesna brama szybkobieżna rolowana. Wykorzystywana jest przede wszystkim tam, gdzie produkowana i przechowywana jest żywność oraz w pomieszczeniach, w których wymagane jest utrzymanie kontrolowanej temperatury. Dwa współpracujące płaszcze bramy zapewniają wyjątkowe parametry izolacji termicznej. Płaszcz bramy jest wykonany z tkaniny syntetycznej, samogasnącej, która powleczona jest PCV. Opcjonalnie, na życzenie Klienta można wykorzystać tkaninę certyfikowaną do kontaktu z żywnością. Model FRIGO 2 wyposażony jest w systemy podgrzewanych prowadnic płaszcza umożliwia pracę bramy w temperaturze aż do -30 stopni Celsjusza.
Bramy szybkobieżne specjalne Rzeszów Brama Pack -  to szybkobieżne bramy rolowane z płaszczem z miękkiego PCV. Napędzana jest napędem trójfazowym z centralą sterującą  400 V i prędkością otwierania oraz zamykania bramy do 1,0 m/s. Nowoczesny system podgrzewanych prowadnic płaszcza umożliwia pracę bramy w temperaturze aż do -36 stopni Celsjusza. Płaszcz bramy jest wykonywany z syntetycznej, samogasnącej tkaniny powlekanej PCV. Dodatkowo wzmacniany jest poziomymi profilami stalowymi. 

 

Zainteresowanych ofertą jaką są bramy szybkobieżne specjalne, zapraszamy do kontaktu. Zachęcamy rówież do zapoznania się z naszymi pozostałymi produktami i usługami:

Pozostałe wiadomości:

Zalety systemów przeładunkowych
22.09.2017
Nowoczesne i profesjonalne systemy przeładunkowe. Znajdą zastosowanie przede wszystkim w magazynach, halach produkcyjnych, sklepach czy fabrykach.
Bramy szybkobieżne wewnętrzne
13.09.2017
Bramy szybkobieżne wewnętrzne Entros znajdują zastosowanie przede wszystkim wewnątrz obiektu. Poszczególne modele mają różne cechy charakterystyczne, dzięki czemu każdy może wybrać dokładnie taki model, jaki mu odpowiada.

Masz pytania?Skontaktuj się z nami

Entros Sp. z o. o.

ul. Warneńczyka 66
35-612 Rzeszów

tel.: +48 17 789 22 39
email: biuro@entros.pl; zapytania@entros.pl

Nr konta bankowego:
53 1090 2750 0000 0001 3037 7687

NIP: 813-370-36-96
KRS: 0000555218
REGON: 361351300

Entros Serwis

tel.: +48 794 320 011
email: biuro@entros-serwis.pl

Biuro Handlowe Zachód

ul. Reja 4
55-200 Oława

tel.: +48 790 809 804
email: biuro@entros.pl